Blog

22.07.2015

Nowa praca? Sześć rzeczy, o których musisz pamiętać zanim podpiszesz umowę

 

                    

 

Może przepełnia Cię radość z powodu otrzymania propozycji pracy albo dopiero stawiasz pierwsze kroki w swojej karierze zawodowej. Jeśli praca i zarobki Ci odpowiadają, czy nie można ominąć szczegółów umowy i po prostu ją podpisać? Otóż nie. Zawsze warto dokładnie przeczytać dokumenty, które zamierzasz podpisać. Na co więc zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy o pracę?

13.07.2015

JAK ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W TRAKCIE STUDIÓW

 

                   

 

Zdobycie doświadczenia zawodowego w trakcie studiów to jeden z najlepszych sposobów, by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Potencjalni pracodawcy docenią fakt, że rozwijasz umiejętności i rozbudowujesz swoje CV. Zdobycie doświadczenia oznacza wypróbowanie różnych ścieżek zawodowych, zapoznanie się z różnymi branżami, a także nawiązanie kontaktów zawodowych. Co więcej, jeśli po studiach chcesz rozpocząć pracę w konkretnej firmie, uprzednio odbyty staż często umożliwia stałą współpracę.

7.07.2015

EDUKACJA DZIECI POPRZEZ GRY

 

          

 

Gry edukacyjne na tablety to jedna ze współczesnych metod, z których korzystają szkoły i uczelnie, aby przybliżyć uczniowi szczególnie interesujący temat. To nauka na zupełnie nowym poziomie.

1.07.2015

Pięć powodów dla których warto przystąpić do organizacji studenckich

 

Wraz z rozpoczęciem studiów młodzi ludzie stawiają czoła różnym wyborom. Jeden z nich brzmi: czy zapisać się do studenckiej organizacji, klubu lub stowarzyszenia? Jeden z moich własnych dylematów dotyczył tego, czy będę w stanie połączyć studia, które traktuję bardzo poważnie, z obowiązkami jakie miałbym będąc członkiem stowarzyszenia.

25.06.2015

Jak spędzić wakacje?

        Edukacja

           Uczniowie w końcu doczekali się zasłużonych wakacji. Przerwa od nauki w szkole nie oznacza jednak przerwy od rozwoju i poszerzenia horyzontów.
Poniżej zgromadziliśmy kilka pomysłów, jak połączyć odpoczynek, zabawę i naukę.