Oferta zakończona

Dodaj ofertę

Długość lekcji

Cena do

Promień

Typ zajęć

Miejsce zajęć

Nauczyciel

zajęcia indywidualne

język japoński

Język japoński

Piła, Polska

Dni i godziny zajęć

7.00-10.00
10.00-13.00
13.00-16.00
16.00-19.00
19.00-22.00
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd

Cena do:

40.00 zł

Czas lekcji:

60min

Miejsce zajęć:

U nauczyciela

U ucznia

Online

Liczba miejsc:

0

Minimalna liczba osób:

0

Cel

こんにちは!
Chciałbyś nauczyć się czegoś egzotycznego?
Marzysz czasem by uciec na ( bezludną ) wyspę ?
Masz ochotę wyróżnić się znajomością innego języka niż angielski czy niemiecki ?
A może interesujesz się mangą, anime, uwielbiasz sushi, sashimi czy kaare raisu… albo sake czy umeshu ? : )
Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, moja oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! : ) Jestem absolwentką filologii japońskiej, etnolingwistyki oraz wschodoznawstwa, swoje zainteresowania rozwijałam również poprzez studiowanie stosunków międzynarodowych ze specjalnym naciskiem na kraje Azji Wschodniej i Południowej.
Od stycznia 2015 do marca 2017  żyłam i pracowałam w Japonii, samym jej centrum - w Japońskich Alpach Południowych.
Już za czasów studenckich starałam się zarazić swoją fascynacją do Kraju Kwitnącej Wiśni inne osoby poprzez prowadzenia zajęć nie tylko z samego języka japońskiego, ale także kultury i literatury. Dążę, by w przyjemny i przystępny sposób przekazać wiedzę, którą sama posiadam. Przygotowując się do zajęć nie opieram się jedynie na podręcznikach ( do pisma, gramatyki, konwersacji ) ale (a być może przede wszystkim) na własnej wiedzy, zdobytej już w Japonii.
Chętnie podzielę się swoimi przeżyciami i japońskimi anegdotkami. Żyjąc na japońskiej prowincji i na co dzień obcując z Japończykami, nauczyłam się wielu rzeczy oraz wychwyciłam dużo niuansów językowych i kulturalnych, o których nie przeczytałam wcześniej w książkach. Konfrontuję tezy postawione w publikacjach popularnonaukowych i reportażach telewizyjnych - czy naprawdę Japonkom podobają się krzywe zęby? Czy japońskie biuro wyposażone jest w najnowsze zdobycze techniki? Czy naprawdę na japońskich autostradach jest ograniczenie do 80 km/h?
Z Japonii przywiozłam mnóstwo książek niedostępnych na polskim rynku. Dysponuję zarówno podręcznikami dla dzieci, dla dorosłych, ciekawymi czytankami przeznaczonymi dla każdego poziomu zaawansowania (N5-N1), pomocami do nauki znaków czy książeczkami dla dzieci. Wszelkie materiały - książki do gramatyki, płyty z ćwiczeniami ze słuchu, materiały przygotowane przeze mnie - udostępniam moim uczniom bezpłatnie przez internet w ramach zajęć.
Pierwsza lekcja odbywa się za darmo, byście mogli Państwo zweryfikować czy materiały i książki są dla Państwa atrakcyjne oraz - przede wszystkim - czy odpowiadam Państwu jako nauczyciel.
Serdecznie zapraszam ! : )
じゃまたね!

twitter Udostępnij na Facebooku
pokaż mapę