osoba prywatna

Agata Wowczyniuk

2Nauczycielhttps://www.e-korepetycje.net/biruta/jezyk-japonski
a.wowczyniuk@gmail.com

skype


Piła, Polska

Poznań, Polska

Warszawa, Polska

Rzeszów, Polska

Kraków, Polska

Bydgoszcz, Polska

Język japoński

こんにちは!

Chciałbyś nauczyć się czegoś egzotycznego?
Marzysz czasem by uciec na ( bezludną ) wyspę ?
Masz ochotę wyróżnić się znajomością innego języka niż angielski czy niemiecki ?
A może interesujesz się mangą, anime, uwielbiasz sushi, sashimi czy kaare raisu… albo umeshu ? : )
Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, moja oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! : ) Jestem absolwentką filologii japońskiej, etnolingwistyki oraz wschodoznawstwa, swoje zainteresowania rozwijałam również poprzez studiowanie stosunków międzynarodowych ze specjalnym naciskiem na kraje Azji Wschodniej i Południowej.

Od stycznia 2015 do marca 2017  żyłam i pracowałam w Japonii, samym jej centrum - w Japońskich Alpach Południowych.
Już za czasów studenckich starałam się zarazić swoją fascynacją do Kraju Kwitnącej Wiśni inne osoby poprzez prowadzenia zajęć nie tylko z samego języka japońskiego, ale także kultury i literatury. Dążę, by w przyjemny i przystępny sposób przekazać wiedzę, którą sama posiadam. Przygotowując się do zajęć nie opieram się jedynie na podręcznikach ( do pisma, gramatyki, konwersacji ) ale (a być może przede wszystkim) na własnej wiedzy, zdobytej już w Japonii.

Chętnie podzielę się swoimi przeżyciami i japońskimi anegdotkami. Żyjąc na japońskiej prowincji i na co dzień obcując z Japończykami, nauczyłam się wielu rzeczy oraz wychwyciłam dużo niuansów językowych i kulturalnych, o których nie przeczytałam wcześniej w książkach. Konfrontuję tezy postawione w publikacjach popularnonaukowych i reportażach telewizyjnych - czy naprawdę Japonkom podobają się krzywe zęby? Czy japońskie biuro wyposażone jest w najnowsze zdobycze techniki? Czy naprawdę na japońskich autostradach jest ograniczenie do 80 km/h?

Z Japonii przywiozłam mnóstwo książek niedostępnych na polskim rynku. Dysponuję zarówno podręcznikami dla dzieci, dla dorosłych, ciekawymi czytankami przeznaczonymi dla każdego poziomu zaawansowania (N5-N1), pomocami do nauki znaków czy książeczkami dla dzieci. Wszelkie materiały - książki do gramatyki, płyty z ćwiczeniami ze słuchu, materiały przygotowane przeze mnie - udostępniam moim uczniom bezpłatnie przez internet w ramach zajęć.

Zajęcia odbywają się u mnie lub u ucznia na terenie Piły i okolic lub przez internet. Pierwsza lekcja próbna odbywa się bezpłatnie, dla zweryfikowania czy środki i książki przeze mnie używane są dla Państwa atrakcyjne oraz czy odpowiadam Państwu jako nauczyciel.

Serdecznie zapraszam ! : )
じゃまたね!

Oferty

Brak ofert

Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Komentarze

Zawartość dostępna po zalogowaniu